З 29 по 31 травня 2019 року у м. Запоріжжя відбулася головна екологічна подія Південного Сходу України – «ЕКО ФОРУМ – 2019». На першому поверсі виставкового центру була розташована спеціалізована виставка «Еко-2019», дитяча освітня локація. На відкритому майданчику відвідувачам пропонували численні майстер-класи для дорослих і дітей, зони комфортного відпочинку, здорову та корисну їжу, бізнес у стилі «ЕКО».

Всі три дні заходу відвідувачів чекала насичена програма: спеціалізовані секції, круглі столи, тренінги, воркшопи. Спікери заходу – провідні закордонні та українські експерти: представники Канади, Німеччини, Польщі, Чехії, США, а також Міністерства екології та природних ресурсів України, Держенергоефективності та інших провідних природоохоронних організацій.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій був представлений на форумі окремою затишною локацією, на якій презентував рекламну продукцію інституту, інноваційні проекти та здобутки кафедри екології, яку очолює доц. Сурядна Н.М.

Ректор МІЕСТ професор Лисенко В.І. разом з доц. Сурядною Н.М. відвідав пленарне засідання: «Екологічні перспективи – 2020: тенденції, законодавство, реформи», де зосередив увагу на декількох проблемах. Так, за словами професора на сьогодні відсутня державна стратегія у даному напрямку, яка була б затверджена Верховною Радою України, тож, вважається необхідним мати власну стратегію, затверджену на національному рівні й розроблену за передовими європейськими, світовими стандартами.

29 травня на форумі відбулася зустріч із хедлайнером цьогорічного форуму – Дашею Малаховою. Актриса та суспільний діяч, авторка відомого проекту “Картата потата” провела мотиваційну зустріч “Екологія та я. Екологія у спілкуванні, відносинах в сім’ї та побуті” яку відвідала викладач соціальної роботи Татаринова С.О.

30 травня гості форуму мали змогу почути виступ експерта міжнародного рівня з інновацій та стратегічного розвитку, асоційованого партнера компанії «Civitta» Кирила Криволапа. «Сучасний еко-туризм: світові тенденції» – актуальна тема, бачення якої було представлено експертом.

31 травня відбулися лекції від шанованих спікерів, які торкнулися широкого кола питань від суспільно значущих та масштабних до особистих, адже екологія – це сфера особистої відповідальності. Експерти та запрошені гості говорили про еко-планування приміщень, звички здорового сну, екологічну моду.

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека