НА ВИСТАВЦІ ПРОВАЙДЕРІВ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

 

У рамках Міжнародних днів освіти дорослих 8 жовтня 2016 року на центральній площі м. Мелітополя відбулася виставка провайдерів освітніх послуг міста і області, у якій прийняли участь студенти і викладачі  Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна".

Учасників виставки вітали міжнародні гості, серед яких Галина Веремєйчик, представник з Білорусії, член Ради європейської асоціації освіти дорослих а також представники керівництва міста, керівники та студенти провідних навчальних закладів.
Під час міжнародних днів освіти дорослих організаторами було проведено конкурс між 36 провайдерами освітніх послуг у межах всієї Запорізької області за 5 номінаціями. Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій став переможцем у номінації "За інноваційність", визнаний провідним вищим навчальним закладом, що послідовно і ефективно впроваджує дистанційні форми навчання і єдиним вузом в регіоні, який впроваджує в життя інклюзію для освіти людей з обмеженнями у життєдіяльності.

   

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека