ІНІЦІАТИВНІСТЬ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ - ВИМОГА ЧАСУ

 

21 жовтня на базі Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького  в рамках проекту «Регіональні голоси - створюємо мости для демократії» за підтримки Представництва німецької організації «Німецьке об'єднання народних університетів» (DVV International) та Міністерства закордонних справ Німеччини пройшов захід в новому форматі Open Space «Ініціативність людей з інвалідністю: вимога часу - потреба суспільства ».

Глава правління Вінницького громадського об'єднання «Гармонія» Раїса Панасюк виступила експертом, а в якості ведучого була запрошена кандидат філософських наук, методолог групової роботи, справжній майстер проведення Open Space Анна Валенса з Києва. Ще одним експертом, яка поділилася досвідом проведення подібних заходів у Львові стала Оксана Рубай. Також на заході була присутня менеджер проекту DVV International Анна Опіц.

Виконавчий директор БО «Соціальний фонд», ініціатор і автор даного проекту Катерина Кучина розповіла про конкурс есе для людей з інвалідністю «Я в місті рівних можливостей».

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій на заході представляли директор інституту, професор, доктор біологічних наук В.І. Лисенко , старший викладач кафедри соціальної роботи Т.І. Рябицька, студентка першого курсу спеціальності "Соціальна робота" Щукіна М., випускниця Інституту Ладиженко І.

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека