ЗРОБИМО МІСТО КРАЩИМ

 

27 жовтня 2016 р. Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій Університету "Україна" на 3 години перетворився на платформу для обговорення програми "Бюджет участі". У конференц-залі пройшов тренінг з написання проекту щодо покращення благоустрою, освітнього, культурного життя міста, поліпшення життя соціально вразливих верств для участі у конкурсі, оголошеного Мелітопольською міською радою. Загальний кошторис проекту у 2017 році складатиме 2 млн. гривень.

Проект здійснюється за фінансування Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (США) одночасно у декількох містах України, до яких долучився і Мелітополь.

У заході прийняли участь тренер всеукраїнського проекту і засновник субгранту Сергій Омелічкін (м.Харків), начальник управління внутрішньої політики, депутат Мелітопольської міської ради Павло Тімофєєв, представники громадських організацій міста та активні мелітопольці які формують ідеї і готові їх реалізувати в рамках проекту.

Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій планує зареєструвати на участь у конкурсі 5 ексклюзивних проектів.

 

Базова структура

 

Університет

 

 

Сайт базової стуктури

 

Вiдкритий мiжнародний унiверситет розвитку людини "Україна"

Бібліотека